Web Tasarım Paketleri

Çağımızın en gözde ve ekonomik tanıtım aracı olan internet'te işletmenizin, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin en iyi şekilde tanıtılması için kurumsal kimliğinize özgün ve profesyonel web siteleri hazırlıyoruz. Tüm zamanların en hızlı gelişen ve dünya çapında kabul gören tanıtım aracı web siteleri bir işletmenin artık olmazsa olmazı. Amacı doğrultusunda, doğru tekniklerle hazırlanmış bir web sitesi, işletmenizin, ürnlerinizin ya da vermekte olduğunuz hizmetlerinizin iyi bir şekilde tanıtılmasına çok yüksek oranda fayda sağlayacaktır. Gelin birlikte işletmenize en uygun web sitesini projelendirip birlikte hazırlayalım. Unutmayın, doğru altyapı ve yeni nesil yazılım teknikleri ile hazırlanmamış bir web sitesi size müşteri kaybettirmenin yanı sıra, Google, Yandex vb arama motorlarında rakiplerinizin sizden üst sıralara yükselmelerine sebep olacaktır.

service

Standart Web Paketi

Her türlü Firma, Şirket ve kurumsal sitelerde kullanılabilir. Profesyonel internet sitesi paketimiz ...

Fiyat:399₺

Devamınıoku
service

Kurumsal Web Site Paketleri

Size Özel Web Çözümlerimizden Faydalanın Firmanıza Özel Yönetim Panelli Web Sayfanızı Tasarlayalım s...

Fiyat:1000₺

Devamınıoku
service

E-Ticaret Web Paketleri

Kullanıcı dostu yönetici arayüzü ve müşteri deneyimleri ile geliştirilmiş modüllerle işinizi rahatça...

Fiyat:1500₺

Devamınıoku

Kurumsal Web Tasarım Çözümleri

Firmanıza özel profesyonel bir web sitesine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

SEO uyumlu web tasarım paketlerimiz ile rakiplerinizin önüne geçebileceksiniz.

Yönetim paneli ile dilerseniz web sitenizi telefon ve tabletinizle yönetebilirsiniz.

Kullanıcı dostu ve kolay anlaşılır bir mobil uyumlu yönetim paneli

Web sitesi paketlerimiz en son teknolojiyle üretilmiştir.

Satış öncesi ve satış sonrası bizden sınırsız ücretsiz teknik destek alabilirsiniz.

Tüm Ekranlarla Uyumlu

Profesyonel Web Tasarım

Web üzerinde varlığını ve profilini artırmak isteyen her ölçekten şirketler için; en uygun, en profesyonel ve en son HTML5 ve CSS3 teknikleri kullanılarak güncel teknoloji ile yenilikçi profesyonel web tasarımları oluşturuyoruz. Profesyonel web tasarım şirketinizin ihtiyaçlarına ve isteklerine göre oluşturulur. Günümüzde artan rekabet koşulları içerisinde, internetin de yaygınlaşmasıyla web sitelerine olan önem artmıştır. Kullanıcılar sitenize ulaştığında sizden önce web sitenizi görmekte ve sizi web siteniz üzerinden tanımaya çalışmaktadırlar. Bu yüzden web siteniz şirketinizi yansıtmalı ve kaliteli bir tasarımı olmalıdır. Alanlarında uzman kadromuz ile şirketinizi bir bütün olarak ele alıp web tasarımınızın şirketinizi yansıtmasına özen gösteriyoruz. Geliştirilebilir yazılım alt yapısıyla sonradan çıkabilecek tüm web yazılım ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Responsive web tasarım ile ziyaretçilerinize bilgisayar, tablet ve mobil cihaz ayırt etmeksizin rahat bir gezinme sağlayın.

Maxifi Yönetim Paneli ile web sitenizi her yerde yönetin

Web sitenizin yönetim paneli sitenizi internet bağlantısı olan herhangi bir bilgisayardan yönetebilmenize olanak tanır. Web tasarım yönetim paneli, bir web sitesindeki tüm ihtiyaçlar gözönünde bulundurularak hazırlanmış ve en güncel yazılım dili ile kodlanması yapılmış, kullanıcı alışkanlıkları göz önüne alınarak tasarlanmıştır. Yönetim paneli aracılığıyla web sitenize içerikler, kategoriler, ürünler, bannerlar, reklamlar, haberler duyurular, kullanıcılar, site ayarları gibi içerikleri hiç bir teknik bilgi gerektirmeden ekleyebilir, yönetebilirsiniz.

4 Adımda Profesyonel Web Siteinizi Tasarlayın

01

Analiz

Web tasarım projelerinde seçilmiş doğru stratejiler, planlanmış analizler ve hedeflerin oluşturduğu bir proje başarılı bir web tasarımının en önemli sürecini oluşturur. Analiz aşamasında firmanız hakkında tüm bilgiler ve metaryeller toplanır, firmanızın faaliyet gösterdiği sektör analiz edilir. İlgili diğer siteler araştırılır. Şirketinize ait ürün veya hizmetlere dair, görsel, açıklama, teknik dökümanlar, referanslar ve benzeri bilgi ve belgelerin sitede nasıl yayınlanacağına karar verilir. Web sitesinin alan adı ve hosting ihtiyaçları, veritabanı büyüklüğü gibi teknik detaylar belirlenir. Analizlerden elde edilen bilgiler ışığında web sitesinin kurgulamasına başlanır.

02

Tasarım

Web sitenizde kullanılacak renklerin seçimi, logo, banner ve görsel öğelerin tasarımlarının yapılması yine web tasarımı projelerinin en önemli basamaklarından biridir. Diğer aşamalar gibi bu aşamada da çok iddalı olan yazılımnet müşteriyle mutabakata varana kadar bu aşamayı devam ettirir. Genel itibariyle grafik ve web tasarımcılarımızın yönlendirmesiyle işleyen bu süreç müşterilerimizinde fikri alınarak şekillendirilir.

03

Geliştirme

Bu adımda web site içeriğinin müşterilerinize nasıl gösterileceğini, hangi bilgilerin hangi ortamlarda saklanacağı ve ziyaretçiler ile nasıl interaktif bir iletişim kurulacağı belirlendikten sonra veritabanı oluşturulması, yönetici paneli ve içerik yönetim sisteminin programlanması ve kullanıcı tarafının kodlanmasıyla web yazılım sürecine devam edilir. Web sitesi yönetim paneli ve kullanıcı tarafı sisteminize özel proglamlanır ve şekillenir. Sistemleriniz Microsoft'un desteklediği Asp.net, MVC framework ile yazılmaktadır. Veritabanı olarak MS-SQL kullanılmaktadır.

04

Yayın

Programlanması tamamlanıp testleri bitirilen ve son kontrolleri yapılan projeniz uygun ve hızlı bir sunucuda yayın hayatına başlar. Arama motorlarının mantığına uygun olarak kodlanmış (SEO) ve tasarlanmış sitede anahtar kelimeler ön plana çıkarılır ve arama motorlarına kayıt yaptırılır. Sitenin yönetim paneli ve içerik yönetimi ile ilgili eğitimlerden sonra site müşterimize teslim edilir. Teslim sonrasında ise web sitenizin bakımları, kod güncellemeleri, sonradan özel olarak isteyebileceğiniz tüm istekler yapılmaya devam edilir. Sisteminizin yaşayan, güncel bir sistem olmasına özen gösterilir. Doğru stratejiler ile hazırlanan profesyonel web tasarım ile rakiplerinizden her zaman bir adım önde olabilirsiniz.

image
image
image

KULLANILAN TEKNOLOJİLER


İletişim Bilgileri

Bilgilendirme Formu

Bilgi Almak İçin Bültene Kaydolun